Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1791228
| Model | 1791228 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Hudson |
| EAN | 7613272202060 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 12.40 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Typ paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Srebrny |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1791228
Tommy Hilfiger 1791228 z kolekcji Hudson to męski zegarek kwarcowy z granatową tarczą i srebrną stalową bransoletą. Koperta ma 44 mm szerokości, a szkło mineralne chroni tarczę podczas codziennego użytkowania.
Model został wyposażony w datownik oraz tachymetr, a wodoszczelność 50 metrów zwiększa jego praktyczność. Granatowa tarcza w połączeniu ze stalową bransoletą nadaje zegarkowi wyrazisty, sportowo-casualowy charakter.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.