Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1782223
| Model | 1782223 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Harper |
| EAN | 7613272378840 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 38.00 mm |
| Grubość koperty | 9.00 mm |
| Wodoszczelność | 30 metrów / 3 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Typ paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Złoty |
| Szerokość paska | 18.00 mm |
| Funkcje | Datownik, dzień tygodnia, czas 24-godzinny |
| Rodzaj | Damski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1782223
Tommy Hilfiger 1782223 Harper to damski zegarek, który łączy złotą kopertę i bransoletę ze srebrną tarczą. Takie zestawienie nadaje modelowi elegancki, bardziej biżuteryjny charakter, a jednocześnie zachowuje nowoczesny i modowy styl, typowy dla linii Harper.
Zegarek wyposażono w mechanizm kwarcowy, szkło mineralne oraz subtarcze ze wskazaniem dnia miesiąca, dnia tygodnia i czasu 24-godzinnego. Koperta o szerokości 38 mm zapewnia wygodne proporcje na nadgarstku, a wodoszczelność 3 ATM zwiększa praktyczność codziennego użytkowania. To propozycja dla osób, które szukają damskiego zegarka Tommy Hilfiger na złotej bransolecie, ale z jaśniejszą, srebrną tarczą.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.