Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1791471
| Model | 1791471 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Gavin |
| EAN | 7613272264396 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 10.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Kolor tarczy | Niebieski / granatowy |
| Typ paska | Bransoleta mesh |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Niebieski |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Funkcje | Datownik, czas 12/24-godzinny |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1791471
Tommy Hilfiger 1791471 Gavin to męski zegarek utrzymany w jednolitej niebieskiej kolorystyce, która nadaje mu bardzo charakterystyczny, modowy wygląd. Niebieska tarcza została zestawiona z kopertą i bransoletą mesh w tym samym odcieniu, dzięki czemu model wyróżnia się na tle klasycznych stalowych zegarków.
Zegarek został wyposażony w mechanizm kwarcowy, szkło mineralne oraz funkcję datownika i wskazanie czasu 12/24-godzinnego. Koperta o szerokości 46 mm i wodoszczelność 50 metrów sprawiają, że model dobrze sprawdza się jako wyrazisty zegarek Tommy Hilfiger na co dzień.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.