Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1512962
| Model | 1512962 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Ikon |
| EAN | 7613272110570 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 13.00 mm |
| Wodoszczelność | 100 metrów / 10 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Biały |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Srebrny |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Zapięcie | Składane z zatrzaskiem i przyciskiem |
| Funkcje | Chronograf, tachymetr, datownik, czas 24-godzinny |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1512962
Hugo Boss 1512962 Ikon to męski zegarek na srebrnej stalowej bransolecie z białą tarczą. Jaśniejsza kolorystyka sprawia, że model wygląda czyściej i bardziej elegancko niż ciemniejsze warianty tej serii, ale dzięki chronografowi i wyraźnej kopercie nadal zachowuje sportowy charakter. To dobra propozycja dla osób, które szukają męskiego zegarka Hugo Boss z jaśniejszą tarczą i stalowym wykończeniem.
Model pracuje na mechanizmie kwarcowym i został wyposażony w szkło mineralne oraz funkcje chronografu, tachymetru, datownika i czasu 24-godzinnego. Wodoszczelność 10 ATM zwiększa jego praktyczność, a stalowa bransoleta dobrze współgra z kopertą 44 mm. Hugo Boss 1512962 będzie trafnym wyborem, jeśli szukasz męskiego zegarka Hugo Boss na bransolecie, z białą tarczą, większą kopertą i sportowo-eleganckim wyglądem.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.