Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513718
| Model | 1513718 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Velocity |
| EAN | 7613272354769 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 45.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna / tworzywo |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Czarny |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Typ paska | Pasek |
| Materiał paska | Silikon |
| Kolor paska | Biały |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Zapięcie | Klamrowe |
| Funkcje | Chronograf, datownik, czas 24-godzinny |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513718
Hugo Boss 1513718 Velocity to męski zegarek na białym silikonowym pasku z kopertą 45 mm i czarną tarczą. Kontrast jasnego paska z ciemną kopertą oraz tarczą sprawia, że model wygląda bardziej wyraziście i sportowo niż klasyczne warianty w stonowanych kolorach.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 5 ATM dobrze sprawdzają się przy regularnym użytkowaniu. Chronograf, datownik i wskazanie 24-godzinne zwiększają praktyczność, a całość zachowuje nowoczesny, czytelny charakter.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.