Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513742
| Model | 1513742 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Ocean Edition |
| EAN | 7613272355001 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Wodoszczelność | 100 metrów / 10 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Srebrny |
| Szerokość paska | 24.00 mm |
| Zapięcie | Zapięcie typu mesh |
| Funkcje | Chronograf, stoper 1/10 sekundy, obrotowy bezel |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513742
Hugo Boss 1513742 Ocean Edition to męski zegarek na srebrnej bransolecie mesh z kopertą 46 mm i czarną tarczą. Niebieski bezel przełamuje klasyczną kolorystykę i nadaje modelowi bardziej sportowy, nowoczesny charakter.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 10 ATM dobrze sprawdzają się przy aktywnym użytkowaniu. Chronograf oraz obrotowy bezel zwiększają praktyczność, a całość zachowuje czytelny i wyrazisty wygląd.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.