Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513815
| Model | 1513815 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Champion |
| EAN | 7613272416436 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 12.00 mm |
| Wodoszczelność | 100 metrów / 10 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Grafitowy |
| Typ paska | Pasek |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Kolor paska | Brązowy |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Zapięcie | Klamrowe |
| Funkcje | Chronograf, datownik, czas 24-godzinny |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513815
Hugo Boss 1513815 Champion to męski zegarek na brązowym skórzanym pasku z kopertą 44 mm i grafitową tarczą. Zestawienie chłodniejszej tarczy z cieplejszym paskiem sprawia, że model wygląda elegancko, ale nadal zachowuje sportowy charakter.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 10 ATM dobrze sprawdzają się również przy bardziej aktywnym użytkowaniu. Chronograf, datownik i wskazanie 24-godzinne zwiększają praktyczność, a całość pozostaje czytelna i nowoczesna.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.