Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513868
| Model | 1513868 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Pioneer |
| EAN | 7613272431507 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Srebrny |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Zapięcie | Zatrzaskowe z przyciskiem |
| Indeksy | Indeksy liniowe |
| Funkcje | Chronograf, datownik, czas 24-godzinny, stoper do 60 minut |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513868
Hugo Boss 1513868 Pioneer to męski zegarek na stalowej bransolecie z kopertą 44 mm i zieloną tarczą. Ten wariant wygląda bardziej wyraziście niż klasyczne wersje w czerni lub granacie, ale nadal pozostaje łatwy do noszenia na co dzień dzięki stonowanej, stalowej kopercie i bransolecie.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 5 ATM dobrze odpowiadają na potrzeby regularnego użytkowania. Chronograf, datownik, wskazanie 24-godzinne i stoper do 60 minut zwiększają praktyczność, a całość zachowuje sportowo-elegancki styl.












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.