Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513870
| Model | 1513870 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Associate |
| EAN | 7613272431521 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 42.00 mm |
| Grubość koperty | 10.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Grafitowy |
| Kolor tarczy | Grafitowy |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Grafitowy |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Zapięcie | Przesuwne |
| Indeksy | Indeksy liniowe |
| Funkcje | Chronograf, datownik, stoper do 60 minut |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513870
Hugo Boss 1513870 Associate to męski zegarek na grafitowej stalowej bransolecie mesh z kopertą 42 mm i grafitową tarczą. Taki wariant wygląda nowocześnie i lżej niż klasyczne modele na pełnej bransolecie, dlatego dobrze sprawdza się u osób, które chcą połączyć elegantszy charakter z bardziej współczesnym wykończeniem.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 5 ATM dobrze odpowiadają na potrzeby regularnego użytkowania. Chronograf ze stoperem do 60 minut oraz datownik zwiększają praktyczność modelu, a całość zachowuje sportowo-elegancki styl.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.