Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513872
| Model | 1513872 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Santiago |
| EAN | 7613272434287 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 10.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Złoty |
| Kolor tarczy | Zielony |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Złoty |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Zapięcie | Zatrzaskowe z przyciskiem |
| Indeksy | Indeksy liniowe |
| Funkcje | Chronograf, datownik, czas 24-godzinny |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513872
Hugo Boss 1513872 Santiago to męski zegarek na stalowej bransolecie w odcieniu złota z kopertą 44 mm i zieloną tarczą. To wariant bardziej wyrazisty niż klasyczne modele w srebrnej stali, dlatego dobrze sprawdza się u osób, które chcą, by zegarek mocniej zaznaczał swoją obecność w stylizacji.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 5 ATM dobrze odpowiadają na potrzeby regularnego użytkowania. Chronograf, datownik i wskazanie 24-godzinne zwiększają praktyczność, a całość zachowuje elegancko-sportowy charakter.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.