Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513875
| Model | 1513875 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Hero |
| EAN | 7613272442312 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 43.00 mm |
| Grubość koperty | 12.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Biały |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Srebrny |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Zapięcie | Zatrzaskowe z przyciskiem |
| Indeksy | Indeksy liniowe |
| Funkcje | Chronograf, datownik, czas 24-godzinny, mała sekunda |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513875
Hugo Boss 1513875 Hero to męski zegarek na stalowej bransolecie z kopertą 43 mm i białą tarczą. Jasny cyferblat zestawiony z ciemniejszym bezelem tworzy mocniejszy kontrast niż w klasycznych srebrnych wariantach, dzięki czemu model wygląda bardziej nowocześnie i pozostaje dobrze czytelny.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 5 ATM dobrze odpowiadają na potrzeby regularnego użytkowania. Chronograf, datownik, wskazanie 24-godzinne i mała sekunda zwiększają praktyczność, a całość zachowuje sportowo-elegancki charakter.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.