Opis
Specyfikacja Burberry BU9227
| Model | BU9227 |
|---|---|
| Marka | Burberry |
| Kolekcja | The City |
| EAN | 822138042727 |
| Rodzaj | Damski |
| Mechanizm | Kwarcowy Swiss Made |
| Szerokość koperty | 26 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Wodoszczelność | 5 ATM / 50 m |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna powlekana PVD |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Złoty |
| Kolor tarczy | Złoty / szampański |
| Szkiełko | Mineralne |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal nierdzewna powlekana PVD |
| Kolor paska | Złoty |
| Szerokość paska | 14 mm |
| Zapięcie | Zapięcie motylkowe |
| Funkcje | Wskazanie godzin, minut i sekund |
| Indeksy | Indeksy liniowe |
| Rodzaj produktu | Zegarek |
Opis Burberry BU9227
Burberry BU9227 to damski zegarek The City utrzymany w ciepłej, złotej kolorystyce. Złota koperta, bransoleta oraz szampańsko-złota tarcza tworzą spójny efekt, który dobrze sprawdza się jako elegancki dodatek do biżuterii i stylizacji premium.
Koperta 26 mm nadaje modelowi delikatny charakter, dlatego zegarek dobrze pasuje do damskiego nadgarstka i nie wygląda zbyt masywnie. Bransoleta ze stali nierdzewnej z powłoką w kolorze złota podkreśla bardziej biżuteryjny wygląd modelu.
Dane dla BU9227 potwierdzają kopertę 26 mm, złoty kolor koperty i bransolety, złotą tarczę, mechanizm kwarcowy Swiss Made oraz wodoszczelność 50 m. Przy szkle źródła różnią się między mineralnym i szafirowym, dlatego wpisano mineralne zgodnie z opisami produktowymi WatchPilot i Watches & Crystals.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.