Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1781867
| Model | 1781867 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Lynn |
| EAN | 7613272261142 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 32.00 mm |
| Grubość koperty | 8.00 mm |
| Wodoszczelność | 30 metrów / 3 ATM |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Złoty |
| Kolor tarczy | Złoto i srebro |
| Typ paska | Bransoleta mesh |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Złoty |
| Szerokość paska | 18.00 mm |
| Rodzaj | Damski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1781867
Tommy Hilfiger 1781867 Lynn to damski zegarek na złotej bransolecie typu mesh, który wyróżnia się dekoracyjną tarczą w odcieniach złota i srebra. Taka kompozycja sprawia, że model prezentuje się bardziej biżuteryjnie i dobrze odnajduje się w eleganckich oraz okazjonalnych stylizacjach.
Model wyposażono w mechanizm kwarcowy, szkło mineralne oraz wodoszczelność 3 ATM. Cyrkonie na tarczy podkreślają jego ozdobny charakter, a koperta o średnicy 32 mm zachowuje kobiece i wygodne proporcje. To dobra propozycja dla osób, które szukają damskiego zegarka Tommy Hilfiger w złotym odcieniu, z wyraźniej dekoracyjną tarczą i stalową bransoletą mesh.












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.