Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513180
| Model | 1513180 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Aeroliner |
| EAN | 7613272164948 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 13.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Czarny |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Czarny |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Zapięcie | Zatrzaskowe / z przyciskiem |
| Funkcje | Chronograf, datownik, czas 24-godzinny, luminescencja |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513180
Hugo Boss 1513180 Aeroliner to męski zegarek utrzymany w niemal całkowicie czarnej kolorystyce. Czarna koperta, czarna tarcza i stalowa bransoleta tworzą spójny, zdecydowany efekt, dzięki czemu model dobrze wpisuje się w styl sportowy, casualowy i modowy. To propozycja dla osób, które chcą wyrazistego zegarka Hugo Boss o ciemnym, nowoczesnym wykończeniu.
Model pracuje na mechanizmie kwarcowym i został wyposażony w szkło mineralne, chronograf, datownik oraz wskazanie 24-godzinne. Wodoszczelność 5 ATM zwiększa wygodę użytkowania na co dzień, a większa koperta 44 mm podkreśla jego męskie proporcje. Hugo Boss 1513180 będzie dobrym wyborem, jeśli szukasz męskiego zegarka Hugo Boss na bransolecie, z czarną tarczą, chronografem i mocniejszym charakterem.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.