Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513542
| Model | 1513542 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Horizon |
| EAN | 7613272246965 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 40.00 mm |
| Grubość koperty | 6.00 mm |
| Wodoszczelność | 30 metrów / 3 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Czarny |
| Kolor tarczy | Czarny / szary |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Czarny |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Zapięcie | Zatrzaskowe / mesh |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513542
Hugo Boss 1513542 Horizon to męski zegarek na czarnej bransolecie mesh z kopertą 40 mm i minimalistyczną tarczą. Smukła forma oraz jednolita kolorystyka sprawiają, że model wygląda nowocześnie i dobrze pasuje do codziennych oraz bardziej uporządkowanych stylizacji.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 3 ATM odpowiadają za wygodę codziennego użytkowania. Bardzo cienka koperta 6 mm dodatkowo zwiększa komfort noszenia i podkreśla prosty, minimalistyczny charakter modelu.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.