Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513754
| Model | 1513754 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Hero |
| EAN | 7613272355124 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 43.00 mm |
| Grubość koperty | 12.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Czarny |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Czarny |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Zapięcie | Klamrowe |
| Funkcje | Chronograf, tachymetr, datownik, czas 24-godzinny, sekundnik |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513754
Hugo Boss 1513754 Hero to męski zegarek na czarnej bransolecie z kopertą 43 mm i czarną tarczą. Jednolita kolorystyka oraz tachymetryczny charakter tarczy sprawiają, że model wygląda nowocześnie i bardziej zdecydowanie niż klasyczne warianty w stali.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 5 ATM dobrze sprawdzają się przy regularnym użytkowaniu. Chronograf, tachymetr, datownik i wskazanie 24-godzinne zwiększają praktyczność, a całość zachowuje czytelny, sportowo-elegancki styl.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.