Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1513885
| Model | 1513885 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | Grandmaster |
| EAN | 7613272442411 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 11.50 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Czarny |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Czarny |
| Szerokość paska | 24.00 mm |
| Zapięcie | Zatrzaskowe |
| Indeksy | Indeksy liniowe |
| Funkcje | Chronograf, datownik, czas 24-godzinny, stoper do 30 minut |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1513885
Hugo Boss 1513885 Grandmaster to męski zegarek na czarnej stalowej bransolecie z kopertą 46 mm i czarną tarczą. Jednolita, ciemna kolorystyka nadaje mu nowoczesny i bardziej zdecydowany charakter, a bezel w odcieniu różowego złota wprowadza mocniejszy akcent niż w klasycznych wariantach całkowicie srebrnych.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 5 ATM dobrze odpowiadają na potrzeby regularnego użytkowania. Chronograf, datownik, wskazanie 24-godzinne i stoper do 30 minut zwiększają praktyczność, a całość zachowuje sportowo-elegancki styl.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.