Opis
Specyfikacja Hugo Boss 1514008
| Model | 1514008 |
|---|---|
| Marka | Hugo Boss |
| Kolekcja | View |
| EAN | 7613272494618 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Srebrny |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Zapięcie | Zatrzaskowe z przyciskiem |
| Indeksy | Cyfry arabskie i indeksy liniowe |
| Funkcje | Chronograf, datownik |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Hugo Boss 1514008
Hugo Boss 1514008 View to męski zegarek na stalowej bransolecie z kopertą 44 mm i czarną tarczą. Jasna bransoleta zestawiona z ciemnym cyferblatem daje wyraźny kontrast, dzięki czemu model wygląda nowocześnie, ale nadal pozostaje na tyle uniwersalny, by pasować zarówno do codziennego stroju, jak i do bardziej uporządkowanych stylizacji.
Mechanizm kwarcowy, szkło mineralne i wodoszczelność 5 ATM dobrze odpowiadają na potrzeby regularnego użytkowania. Chronograf i datownik zwiększają praktyczność modelu, a całość zachowuje elegancko-sportowy charakter.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.