Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1710401
| Model | 1710401 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Kane |
| EAN | 7613272357357 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Granatowy |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Srebrny |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Funkcje | Multidatownik |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1710401
Tommy Hilfiger 1710401 Kane to propozycja dla osób, które wolą klasyczne zestawienie stalowej bransolety i granatowej tarczy. Taki układ dobrze sprawdza się w codziennych stylizacjach, ale bez problemu odnajduje się też przy bardziej eleganckim stroju.
Na tle bardziej prostych modeli ten wariant wyróżnia się multidatownikiem, który zwiększa funkcjonalność tarczy i nadaje jej bardziej rozbudowany charakter. Dzięki kopercie 44 mm, szkłu mineralnemu i wodoszczelności 5 ATM model zachowuje praktyczność w codziennym użytkowaniu.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.