Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1710452
| Model | 1710452 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Baker |
| EAN | 7613272425964 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 43.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Czarny |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Typ paska | Pasek skórzany |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Kolor paska | Czarny |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Funkcje | Open Heart, datownik, dzień miesiąca, dzień tygodnia, wskazanie 24h |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1710452
Tommy Hilfiger 1710452 Baker to męski zegarek utrzymany w jednolitej czarnej kolorystyce, która nadaje mu nowoczesny i zdecydowany charakter. Okrągła koperta o średnicy 43 mm została połączona z czarnym paskiem ze skóry naturalnej i czarną tarczą, dzięki czemu model dobrze pasuje do codziennych i półeleganckich stylizacji.
Zegarek wyposażono w mechanizm kwarcowy, szkło mineralne oraz wodoszczelność 5 ATM. Tarcza oferuje wskazania dnia miesiąca, dnia tygodnia i czasu 24-godzinnego, a dodatkowym elementem wyróżniającym projekt jest efekt Open Heart. To dobra propozycja dla osób, które szukają czarnego zegarka Tommy Hilfiger na pasku, z bardziej rozbudowaną tarczą i modowym charakterem.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.