Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1710474
| Model | 1710474 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Henry |
| EAN | 7613272469012 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrno-złoty |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Typ paska | Pasek skórzany |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Kolor paska | Czarny |
| Szerokość paska | 21.00 mm |
| Funkcje | Skeleton, datownik, dzień miesiąca, dzień tygodnia, wskazanie 24h |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1710474
Tommy Hilfiger 1710474 Henry to męski zegarek, w którym czarny pasek skórzany połączono z dwukolorową kopertą w odcieniu srebra i złota. Rozbudowana, częściowo odkryta tarcza nadaje modelowi bardziej efektowny wygląd, a średnica 44 mm wzmacnia jego wyrazisty charakter.
Model został wyposażony w mechanizm kwarcowy, szkło mineralne oraz wodoszczelność 5 ATM. Tarcza typu skeleton oferuje wskazania dnia miesiąca, dnia tygodnia i czasu 24-godzinnego, dzięki czemu zegarek łączy dekoracyjny wygląd z praktycznymi funkcjami. To dobry wybór dla osób, które szukają zegarka Tommy Hilfiger na pasku, z ciemną stylistyką i bardziej ozdobnym projektem tarczy.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.