Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1791138
| Model | 1791138 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Trent |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 14.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Biały |
| Typ paska | Pasek |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Kolor paska | Czarny |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Funkcje | Datownik, dzień tygodnia, wskazanie 24h |
| Rodzaj | Męski |
| EAN | 7613272166645 |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1791138
Tommy Hilfiger 1791138 Trent to męski zegarek o klasycznym wyglądzie, w którym biała tarcza została zestawiona z czarnym paskiem ze skóry naturalnej i srebrną kopertą. Takie połączenie kolorystyczne dobrze sprawdza się zarówno przy stylizacjach codziennych, jak i przy bardziej eleganckim ubiorze. Duża koperta 46 mm nadaje modelowi wyrazisty charakter.
W modelu zastosowano mechanizm kwarcowy, szkło mineralne oraz wodoszczelność 5 ATM. Multifunkcyjna tarcza oferuje datownik, wskazanie dnia tygodnia i czasu 24-godzinnego, co zwiększa codzienną użyteczność zegarka. To propozycja dla osób, które szukają dużego zegarka Tommy Hilfiger na skórzanym pasku, z jasną tarczą i ponadczasowym wyglądem.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.