Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1791304
| Model | 1791304 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Oliver |
| EAN | 7613272220415 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 42.00 mm |
| Grubość koperty | 10.00 mm |
| Wodoszczelność | 30 metrów / 3 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Biały |
| Typ paska | Pasek |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Kolor paska | Brązowy |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Funkcje | Dzień tygodnia, miesiąc, fazy księżyca |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1791304
Tommy Hilfiger 1791304 Oliver to męski zegarek utrzymany w eleganckiej, klasycznej stylistyce. Jasna tarcza została połączona z brązowym paskiem ze skóry naturalnej i srebrną kopertą, dzięki czemu model prezentuje się ponadczasowo i bardzo uniwersalnie.
Model wyposażono w mechanizm kwarcowy, szkło mineralne oraz wodoszczelność 3 ATM. Funkcje takie jak wskazanie dnia tygodnia, miesiąca i faz księżyca zwiększają praktyczność w codziennym użytkowaniu. To dobra propozycja dla osób, które szukają zegarka Tommy Hilfiger na skórzanym pasku, z jasną tarczą i kopertą 42 mm.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.