Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1791353
| Model | 1791353 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Decker |
| EAN | 7613272234146 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor tarczy | Biały |
| Typ paska | Gumowy |
| Kolor paska | Granatowy |
| Szerokość Paska | 22.00 mm |
| Funkcje | Dzień miesiąca, dzień tygodnia |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1791353
Tommy Hilfiger 1791353 Decker to męski zegarek, który łączy sportowy charakter z modowym wykończeniem. Biała tarcza została zestawiona z granatowym paskiem o kauczukowym charakterze oraz złotą kopertą, co daje wyrazisty i nowoczesny efekt.
Zegarek wyposażono w mechanizm kwarcowy, szkło mineralne oraz rozbudowany datownik wskazujący dzień miesiąca i dzień tygodnia. Koperta o średnicy 46 mm i wodoszczelność 5 ATM zwiększają wygodę codziennego użytkowania.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.