Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1791481
| Model | 1791481 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Denim |
| EAN | 7613272273770 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Wodoszczelność | 30 metrów / 3 ATM |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Biały |
| Kolor tarczy | Biały |
| Typ paska | Pasek |
| Materiał paska | Tworzywo |
| Kolor paska | Biały |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Funkcje | Datownik |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1791481
Tommy Hilfiger 1791481 Denim to męski zegarek utrzymany w sportowej stylistyce. Biała tarcza została połączona z białym paskiem i kopertą w kolorze białym, dzięki czemu model prezentuje się spójnie i wyraziście na nadgarstku.
Model wyposażono w mechanizm kwarcowy, szkło mineralne oraz wodoszczelność 3 ATM. Funkcje takie jak datownik zwiększają praktyczność w codziennym użytkowaniu. To dobra propozycja dla osób, które szukają zegarka Tommy Hilfiger na pasku, z tarczą w kolorze białym i kopertą 44 mm.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.