Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1791531
| Model | 1791531 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Landon |
| EAN | 7613272293709 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 BAR |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Biały |
| Typ paska | Skórzany |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Kolor paska | Brązowy |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Funkcje | Multidatownik, tachymetr |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1791531
Tommy Hilfiger 1791531 Landon to męski zegarek o klasycznej kolorystyce, w której biała tarcza została zestawiona z brązowym paskiem ze skóry naturalnej i srebrną kopertą. Taka kompozycja sprawia, że model dobrze wpisuje się zarówno w codzienne stylizacje, jak i w bardziej elegancki ubiór.
Zegarek wykorzystuje mechanizm kwarcowy, a jego tarczę zabezpiecza szkło mineralne. Model wyposażono w subtarcze multidatownika oraz tachymetr, co zwiększa jego użyteczność bez utraty estetycznej lekkości. Koperta 44 mm, pasek 20 mm i wodoszczelność 5 BAR sprawiają, że jest to praktyczny zegarek Tommy Hilfiger do codziennego noszenia.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.