Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1792060
| Model | 1792060 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Lars |
| EAN | 7613272520096 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 12.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Rodzaj koperty | Metal |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Złoty |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Typ paska | Bransoleta |
| Materiał paska | Stal szlachetna |
| Kolor paska | Złoty |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1792060
Tommy Hilfiger 1792060 Lars to męski zegarek utrzymany w pełnej złotej kolorystyce, która nadaje mu efektowny i elegancki charakter. Złota tarcza została połączona ze złotą kopertą oraz stalową bransoletą w tym samym odcieniu, dzięki czemu model prezentuje się bardzo spójnie i wyraziście na nadgarstku.
Zegarek działa na mechanizmie kwarcowym i został wyposażony w szkło mineralne oraz wodoszczelność 5 ATM. Szerokość koperty 46 mm podkreśla jego męski charakter, a złota kolorystyka sprawia, że model dobrze odnajduje się jako wyrazisty dodatek do stylizacji. To dobry wybór dla osób, które szukają męskiego zegarka Tommy Hilfiger na bransolecie, w złotym wykończeniu i z nowoczesnym stylem.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.