Opis
Specyfikacja Burberry BU9132
| Model | BU9132 |
|---|---|
| Marka | Burberry |
| Kolekcja | The City |
| EAN | 822138041928 |
| Rodzaj | Damski |
| Mechanizm | Kwarcowy Swiss Made |
| Szerokość koperty | 34 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Wodoszczelność | 5 ATM / 50 m |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Kolor tarczy | Srebrny |
| Szkiełko | Mineralne |
| Typ paska | Pasek |
| Materiał paska | Skóra naturalna / tkanina |
| Kolor paska | Beżowy |
| Zapięcie | Sprzączka |
| Funkcje | Datownik |
| Indeksy | Indeksy liniowe |
| Rodzaj produktu | Zegarek |
Opis Burberry BU9132
Burberry BU9132 to damski zegarek The City z paskiem inspirowanym rozpoznawalnym motywem Haymarket Check. Beżowy pasek ze skórzanym wykończeniem dobrze łączy się ze srebrną kopertą i srebrną tarczą, tworząc klasyczny, lekko modowy zegarek damski.
Model ma kopertę 34 mm, dzięki czemu wygląda elegancko i proporcjonalnie. Tarcza jest uporządkowana, a datownik przy godzinie trzeciej ułatwia codzienne korzystanie z zegarka. To propozycja dla kobiety, która lubi dodatki z wyraźnym detalem marki, ale bez przesadnej ciężkości.
Za działanie odpowiada mechanizm kwarcowy Swiss Made. Burberry BU9132 sprawdzi się jako zegarek do pracy, na co dzień i jako prezent dla osoby ceniącej brytyjski styl Burberry, beżowy pasek check, mineralne szkło i wodoszczelność 5 ATM.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.