Opis
Specyfikacja Burberry BU9133
| Model | BU9133 |
|---|---|
| Marka | Burberry |
| Kolekcja | The City |
| EAN | 822138041935 |
| Rodzaj | Damski |
| Mechanizm | Kwarcowy Swiss Made |
| Szerokość koperty | 34 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Wodoszczelność | 5 ATM / 50 m |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna z powłoką PVD |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor koperty | Złoty |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Szkiełko | Mineralne |
| Typ paska | Pasek |
| Materiał paska | Skóra naturalna / tkanina |
| Kolor paska | Brązowy |
| Zapięcie | Sprzączka |
| Funkcje | Datownik |
| Indeksy | Indeksy liniowe |
| Rodzaj produktu | Zegarek |
Opis Burberry BU9133
Burberry BU9133 to damski zegarek z kolekcji The City, który łączy złotą kolorystykę koperty i tarczy z brązowym paskiem inspirowanym wzorem Haymarket Check. To model elegancki, ciepły wizualnie i mocno kojarzony z modowym stylem Burberry.
Koperta 34 mm zachowuje damskie proporcje, a złota tarcza z indeksami liniowymi pozostaje czytelna. Datownik zwiększa praktyczność zegarka, dlatego model dobrze sprawdzi się nie tylko jako dodatek do stylizacji, ale też jako zegarek użytkowy na każdy dzień.
Mechanizm kwarcowy Swiss Made zapewnia wygodną i precyzyjną pracę. Burberry BU9133 będzie dobrym wyborem dla kobiety, która szuka złotego zegarka na pasku, z charakterystycznym akcentem Burberry, mineralnym szkłem i wodoszczelnością 5 ATM.





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.