Opis
Specyfikacja Tommy Hilfiger 1791241
| Model | 1791241 |
|---|---|
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Kolekcja | Jackson |
| EAN | 7613272207355 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Szkiełko | Mineralne |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 13.00 mm |
| Wodoszczelność | 50 metrów / 5 ATM |
| Rodzaj koperty | Stal szlachetna |
| Kształt koperty | Okrągły |
| Kolor tarczy | Niebieski / granatowy |
| Typ paska | Skórzany |
| Materiał paska | Skóra naturalna |
| Kolor paska | Czarny |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Funkcje | Datownik, dzień tygodnia |
| Rodzaj | Męski |
| Rodzaj produktu | zegarek |
Opis Tommy Hilfiger 1791241
Tommy Hilfiger 1791241 Jackson to męski zegarek kwarcowy o wyraźnym, elegancko-casualowym charakterze. Granatowo-niebieska tarcza została połączona z czarnym paskiem ze skóry naturalnej, a stalowa koperta o średnicy 46 mm buduje mocniejszą obecność modelu na nadgarstku.
Zegarek wyposażono w szkło mineralne oraz wodoszczelność 5 ATM. Na tarczy znajduje się datownik wskazujący dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia, dzięki czemu model zachowuje praktyczny charakter bez rezygnacji z uporządkowanego wyglądu. To propozycja dla osób szukających dużego zegarka na skórzanym pasku, z niebieską tarczą i rozpoznawalną stylistyką Tommy Hilfiger.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.